Yardım Merkezi

Bireysel ve kurumsal tüm ürün ve hizmetlerimizle ilgili sorularınızın cevabını buradan bulabilirsiniz.

İşletme raporlama yazılımları, işletmenize ait verileri toplayan, sınıflandırıp analiz eden ve analizleri hızlı ve güvenilir şekilde size sunmak üzere kullanılan yazılım programlarıdır. Raporlarda işletmenizin finansal verileri kullanılır ve bu veriler değerlendirilerek iş süreçleri hakkında detaylı raporlar hazırlanır. Bu programları kullanarak işletmenizin gidişatını, performansını izleyip değerlendirebilir, raporlar ışığında işletmenizi geliştirip büyütecek stratejik kararları daha rahat bir şekilde verebilirsiniz.

Raporlama sürecinin kapsamında verilerin toplanması ve analiz edilmesinin yanı sıra elde edilen sonuçların raporlanması da yer alır. Verilerin güvenilirliği oldukça önemlidir. Bu nedenle doğru kaynaklardan toplanmış olması gerekir.

  • Analitik raporlama platformları işletmenizin verilerini toplayıp analiz eder. Siz de bu analizler ışığında işletmenizin operasyonel süreçlerini daha iyi planlayabilir, süreçleri optimize edebilirsiniz.
  • Raporlar sayesinde karar verme sürecini hızlandırabilir, bir adım öne geçerek işletmenizi daha kısa sürede büyütebilirsiniz.
  • Raporlar önünüze yazılım programı vasıtası ile düştüğü için sizin ayrıca veri toplama ve analiz etme operasyonuna girme zorunluluğunuz kalmaz böylece yalnızca işinizi geliştirmeye odaklanabilir, zamandan tasarruf sağlayabilir, daha verimli çalışabilirsiniz.
  • Hedef ve planlarınıza daha kısa sürede ulaşabilirsiniz çünkü raporlar aracılığıyla işletmenizin hedef tablosunu daha yakından takip edip değerlendirebilir, yeni hedeflere daha kısa süre içinde ulaşabilirsiniz.
  • Finansal veri görselleştirme araçları müşterilerinizin davranışlarını daha iyi analiz etmenize yardımcı olur böylece rekabet avantajı sizde olur.

İşletmenize en uygun raporlama aracı Sipay’de! Siz de şimdi işletmenizi Sipay’e taşıyın, yeni nesil ödeme çözümleriyle işletmenizin rakiplerine fark atmasını sağlayın, veri analizi ve raporlama sistemimizle işletmenizin yol haritasını daha iyi analiz edin ve işletmenizi bir adım öne taşıyın.

Sipay Avantajları

Hızlı Geri Ödeme

Online satış yapabilmek ödeme alabilmekten geçer! Sipay olarak sizi yüksek hızla ödeme dünyasıyla tanıştırıyoruz.

PCI-DSS

PCI-DSS sertifikalı global standarttaki altyapımızla size ve müşterilerinize güvenli bir ödeme süreci sunuyoruz.

7/24 Güvenlik

Yapay zekâ ile geliştirilen sahtecilik filtreleriyle 7/24 ek güvenlik katmanı oluşturuyoruz.

Destek

Entegrasyon sonrası da teknik ekiplerimizle her zaman size güler yüzle destek veriyoruz.

Sipay Dünyasını Şimdi Keşfet!

Sen de hemen Sipay uygulamasını indir, Sipay’in avantajlı dünyasında yerini al!
Sipay Cüzdan ayrıcalıklarından hemen yararlanmaya başla.

Ekibimizle Birlikte Yolculuğa Çıkın: Bizi Takip Edin!

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek en yeni ürünlerimizi, eğlenceli içeriklerimizi ve ekibimizin enerjisini kaçırmayın!
Sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.