Entegrasyona Gerek Yok, Uzaktan Satış Yapmanın En Hızlı Yolu!

Hızlı ödeme alma kolaylığını keşfedin! Web sitesine veya entegrasyona gerek kalmadan müşterilerinizle link paylaşarak ödeme alın, satışlarınızı hızlandırın!

Sosyal Medya ve Dijital Platformlardan Satışlarınızı Kolayca Yapın!

E-ticaret sitesine ihtiyaç duymadan sosyal medya ve diğer dijital platformlardan kolayca satış yapma avantajına sahip olun. Entegrasyonla vakit kaybetmeden hızınıza hız katın!

Kişiselleştirilmiş Linklerle Güvenli Satış ve Anında Ödeme Alma Avantajı

Müşteriye özel oluşturulan biricik linklerle ödemelerinizi güvenle alabilir, müşterilerinizin alışverişlerini güvenle tamamlamasını sağlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini artırın, daha çok satış yapma imkanına sahip olun!

Link ile Ödeme Alma mı? Peki Nasıl?

Link ile ödeme alma, herhangi bir entegrasyon gerektirmeksizin, sistemimiz üzerinden link alıp bu linki müşterinizle paylaşarak ödeme almanızı sağlayan hızlı, güvenli ve pratik bir online ödeme çözümüdür. E-ticaret siteniz olmasa dahi sosyal medya veya dijital platformlardan ya da uzaktan satış yapabilir, kolay ödeme alabilirsiniz. Müşteriye özel oluşturulan linklerle, anında ödeme alabilir ve işletmenizin potansiyelini artırabilirsiniz!

Nasıl Ödeme Alınır?

Link Oluşturun

3 lü alanistem üzerinden ürün bilgilerini girin ve her müşteriye özel bir ödeme alma linki oluşturun.

Müşterinizle Linki Paylaşın

Ödeme linkini müşteriniz ile paylaşın ve müşterinizin hızlıca ve kolayca ödemesini tamamlamasını sağlayın.

Anında Ödemenizi Alın

Link üzerinden ödeme gerçekleştiği anda ürün veya hizmet bedeli hesabınızda! Link ile ödeme alarak hızlı ve güvenilir bir büyüme sağlayın.

Sipay Avantajları

 • Ürün Bazlı Linkler

  Müşterilerinizin ilgilendiği ürüne özel link oluşturun, hızlıca ödeme alarak işinizi büyütün ve ödemeleri kolayca takip edin.

 • Düzenli Ödeme Alma

  Belirli ödeme periyotları belirleyin, bunlara özel linkler oluşturun ve müşterilerinize kolayca paylaşın, düzenli nakit akışını mümkün kılın!

 • Esnek Ödeme Çözümü

  Özel linklerle müşterilerinize peşin fiyatına taksitli veya vade farklı ödeme seçenekleri sunabilirsiniz. Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun esnek ödeme imkanlarıyla satışlarınızı artırın!

Kullanıcı Dostu Panelimizle Tanışın!

Kurumsal Müşteri paneli üzerinden ürün adı, tutar ve taksit bilgilerini girin, kolayca link oluşturun. Müşterinize uygun ödeme seçeneği üzerinden ilerleyin, esnek ödeme avantajı sunarak müşteri sadakatini artırın.

 • Güvenli ve Hızlı Satış Yapın

 • Özel Ödeme Linkleri Oluşturun

 • Linklerle Satış Takibi Yapın

 • İade İşlemlerini Yönetin

 • Raporları İnceleyin

Avantajlı Komisyon Oranları Sipay’de!

Satış yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Sipay Kurumsal Müşteri paneli sayesinde hızlıca ödeme linkleri oluşturun, anında ödeme alın, Müşteri Hizmetlerimiz’den destek talep edin veya analizlerden faydalanarak işletmenizi büyütün. Düşük komisyon oranlarıyla daha fazla kazanın!

Avantajlı Komisyon Oranları

Düşük Maliyet

Hızlı Destek

Sıkça Sorulan Sorular

Üye işyeriniz onaylandıktan sonra, herhangi bir entegrasyona gerek kalmadan kullanıcı bilgilerinizle Kurumsal Müşteri paneline erişebilirsiniz. “Link ile Öde” sayfasından her müşteriye özel bir ödeme linki oluşturarak ödemelerinizi alabilirsiniz. URL ödeme alma sayfası üzerinden ürüne dair açıklama, marka logosu, satış sözleşmesi gibi alanlar ekleyebilirsiniz.

Link ile ödemede her yeni ürün ya da hizmet satışı gerçekleştirildiğinde yeni bir link oluşturulur. Her link birbirinden farklıdır bu yüzden link ile ödeme güvenli bir ödeme alma çözümüdür.

Link ile Ödeme sisteminde müşteriniz ödeme adımını tamamladığında anlaşılan ödeme koşulları dâhilinde ödemenizi alabilirsiniz.