Yardım Merkezi

Bireysel ve kurumsal tüm ürün ve hizmetlerimizle ilgili sorularınızın cevabını buradan bulabilirsiniz.

Pazaryeri Çözümü, pazaryeri modeliyle çalışan e-ticaret sitenizden ürün satışı yapıp pazaryeri ödeme sistemleriyle ödeme almanızı kolaylaştıran, alt üye işyerlerine pazaryeri ve banka komisyonları düşerek yerine otomatik ödeme yapabilmenizi mümkün kılan, farklı üye iş yerlerinden yapılan alışverişi tek sepet hâline getirerek ve hak ediş dağılımı hesaplamanızı sağlayan bir ödeme çözümüdür. Sipay e-ticaret pazaryeri ödeme sistemiyle işletmenizi büyütmek için hemen başvurun!

Pazaryeri finans çözümlerinde üye işyerinin alt üye işyeri oluşturabilmesi için Sipay tarafından yetkilendirilmesi gerekmektedir, yetkilendirme yapıldıktan sonra Sipay servisini kullanarak hızlıca alt üye işyerlerini ekleyebilirsiniz.

Üye işyeri web sitesi ödeme formunu gönderdikten sonra kullanıcı banka sayfasına yönlendirilir, ardından ilgili işlem SMS koduyla doğrulanır. Ödeme başarılı olduktan sonra müşteriniz, üye işyerinin başarı URL’ine yönlendirilir. Aksi bir durumda üye işyeri tarafından belirlenen iptal URL’ine yönlendirilir. Ödemeler non-secure ya da 3D secure ödeme olarak alınabilir. İşlemin alt üye işyerlerinin mevcut bakiyesine eklenebilmesi için ana üye işyeri tarafından onaylanması gerekir. Siz de Sipay Pazaryeri Ödeme Çözümü ile hemen ödeme almaya ve ödeme yapmaya başlayın, işletmenize özel raporlarla işinizi geliştirmeye odaklanın!

Sipay Avantajları

Hızlı Geri Ödeme

Online satış yapabilmek ödeme alabilmekten geçer! Sipay olarak sizi yüksek hızla ödeme dünyasıyla tanıştırıyoruz.

PCI-DSS

PCI-DSS sertifikalı global standarttaki altyapımızla size ve müşterilerinize güvenli bir ödeme süreci sunuyoruz.

7/24 Güvenlik

Yapay zekâ ile geliştirilen sahtecilik filtreleriyle 7/24 ek güvenlik katmanı oluşturuyoruz.

Destek

Entegrasyon sonrası da teknik ekiplerimizle her zaman size güler yüzle destek veriyoruz.

Sipay Dünyasını Şimdi Keşfet!

Sen de hemen Sipay uygulamasını indir, Sipay’in avantajlı dünyasında yerini al!
Sipay Cüzdan ayrıcalıklarından hemen yararlanmaya başla.

Ekibimizle Birlikte Yolculuğa Çıkın: Bizi Takip Edin!

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek en yeni ürünlerimizi, eğlenceli içeriklerimizi ve ekibimizin enerjisini kaçırmayın!
Sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.