Düzenli Periyotlarda Otomatik Ödeme Alma Avantajı Sipay Abonelik Yöntemi’nde!

Sipay Abonelik Yöntemi ile müşterilerinizden düzenli periyotlar ile ödeme alabilir, işletmenize düzenli gelir akışı sağlayabilirsiniz.

Nedir Bu Abonelik Yöntemi?

Abonelik Yöntemi işletmenizin aldığı düzenli ödemeleri kolayca tek panel üzerinden yönetmenizi sağlayan bir ödeme alma çözümüdür. Müşterilerin kart bilgilerini saklama özelliği sayesinde belirlediğiniz periyot ve tutarda otomatik ödeme alabilirsiniz. Abonelik Yöntemi ayrıca, müşterileriniz her seferinde kart bilgisi girmek zorunda kalmayacağı için basit ve kolay bir alışveriş deneyimi sunar. Böylece işletmenize periyodik gelir akışı sağlayabilir, ödemelerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Abone Kazanın!

Ürün ya da hizmetiniz için belirli bir aralık belirleyip periyodik ödeme planı oluşturun ve planı düzenli müşterilerinizle paylaşın.

Periyodik Ödeme Almaya Başlayın!

Abone olan müşterileriniz kart bilgilerinin sistem içinde saklanmasına izin verir. Böylece periyodik aralıklarla müşterilerinizden ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Ödemeleriniz Hesabınızda!

Müşterilerinizden alınan ödemeler hızlıca bakiyenize yansır! Sipay’in güvenli kart bilgilerini saklama özelliği sayesinde işletmeniz ve müşterileriniz güvende kalır.

Abonelik Yöntemi’nin En Avantajlısı Sipay’de!

Siz de hemen Sipay Abonelik Yöntemi’ne geçin, düzenli müşterilerinizden belirli tutarda ve aralıklarda ödeme almaya başlayın. İşletmenize düzenli gelir akışı sağlayarak büyümeye odaklanın!

 • Tek Entegrasyon Üzerinden Yönetme

  Anlaşılması zor adımlara ve kafa karışıklığına yer yok! Tek entegrasyon ile ödemelerinizi kolayca yönetin, hemen kazanmaya başlayın!

 • Müşterilerinizin Kart Bilgileri Güvende!

  PCI-DSS altyapımız sayesinde müşterilerin kart bilgileri güvenle kaydedilir ve korunur. Ödemelerinizi güvenle alın, müşteri sadakatini artırın!

 • Periyodik Ödeme Alma

  Sipay Abonelik Yöntemi ile yıllık, aylık, haftalık ya da günlük periyotlarda ödeme alın, ödemelerinizi planlı bir şekilde yönetmeye başlayın!

 • Düzenli Gelir Akışı

  Belirli aralıklarla ödeme alarak işletmeniz için düzenli bir gelir akışı yakalayın, işletmenizi büyütmeye ve geliştirmeye odaklanın!

Avantajlı Komisyon Oranlarından Yararlanın!

Sipay Abonelik Yöntemi’ne şimdi başvurun, düşük komisyon avantajından faydalanın. İşletmenize özel tekliften yararlanın, düzenli gelir akışı sağlamaya hızlıca başlayın! Tek panel üzerinden ödeme akışınızı görüntüleyin, işletmenize özel raporlar ile geleceğe emin adımlarla ilerleyin!

Tek panel üzerinden yönetim

İşletmenize özel raporlar

Müşteri Destek ekibi

Sıkça Sorulan Sorular

Abonelik Yöntemi, düzenli müşterilerinizden aylık, haftalık, günlük ya da yıllık düzenli ödeme almanızı sağlayan bir ödeme alma çözümüdür. Abonelik ödeme sistemi sayesinde işletmenize düzenli gelir akışı sağlayabilir, ödemelerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Bunun için müşterilerinizin kart bilgilerinin sistemde saklanmasına izin vermesi ve sizin onlara abonelik planını sunmanız yeterli olur.

Abonelik Yöntemi’ni kullanmak için üye işyerinize Sipay Sanal POS entegre edilmesi yeterli! Abonelik ödeme entegrasyonu sonrasında güvenli kart saklama özelliğimiz sayesinde sizden alışveriş yapan müşterileriniz dilerse kart bilgilerini kaydedebilir. Abonelik ödeme yönteminde müşterileriniz kart bilgilerini kaydettikten sonra her alışverişlerinde kart bilgilerini yeniden girmek zorunda kalmadan daha kolay ve hızlı şekilde alışveriş yapabilir. Böylece siz de sağladığınız hizmet ve ürünler için hızlıca takipli ödeme alabilirsiniz.

Sipay POS terminallerinde kullanılan PCI-DSS altyapımız sayesinde müşterilerin kart bilgileri güvenle kaydedilir ve korunur. Düzenli ödeme sistemlerinde kullandığımız yapay zekâ ve geliştirdiğimiz filtre yazılımı sayesinde ödemelerinizde 7/24 güvenlik katmanımızdan yararlanabilirsiniz.