Yardım Merkezi

Bireysel ve kurumsal tüm ürün ve hizmetlerimizle ilgili sorularınızın cevabını buradan bulabilirsiniz.

Abonelik Yöntemi, düzenli müşterilerinizden aylık, haftalık, günlük ya da yıllık düzenli ödeme almanızı sağlayan bir ödeme alma çözümüdür. Abonelik ödeme sistemi sayesinde işletmenize düzenli gelir akışı sağlayabilir, ödemelerinizi kolayca yönetebilirsiniz. Bunun için müşterilerinizin kart bilgilerinin sistemde saklanmasına izin vermesi ve sizin onlara abonelik planını sunmanız yeterli olur.

Abonelik Yöntemi’ni kullanmak için üye işyerinize Sipay Sanal POS entegre edilmesi yeterli! Abonelik ödeme entegrasyonu sonrasında güvenli kart saklama özelliğimiz sayesinde sizden alışveriş yapan müşterileriniz dilerse kart bilgilerini kaydedebilir. Abonelik ödeme yönteminde müşterileriniz kart bilgilerini kaydettikten sonra her alışverişlerinde kart bilgilerini yeniden girmek zorunda kalmadan daha kolay ve hızlı şekilde alışveriş yapabilir. Böylece siz de sağladığınız hizmet ve ürünler için hızlıca takipli ödeme alabilirsiniz.

Sipay POS terminallerinde kullanılan PCI-DSS altyapımız sayesinde müşterilerin kart bilgileri güvenle kaydedilir ve korunur. Düzenli ödeme sistemlerinde kullandığımız yapay zekâ ve geliştirdiğimiz filtre yazılımı sayesinde ödemelerinizde 7/24 güvenlik katmanımızdan yararlanabilirsiniz.

Sipay Avantajları

Hızlı Geri Ödeme

Online satış yapabilmek ödeme alabilmekten geçer! Sipay olarak sizi yüksek hızla ödeme dünyasıyla tanıştırıyoruz.

PCI-DSS

PCI-DSS sertifikalı global standarttaki altyapımızla size ve müşterilerinize güvenli bir ödeme süreci sunuyoruz.

7/24 Güvenlik

Yapay zekâ ile geliştirilen sahtecilik filtreleriyle 7/24 ek güvenlik katmanı oluşturuyoruz.

Destek

Entegrasyon sonrası da teknik ekiplerimizle her zaman size güler yüzle destek veriyoruz.

Sipay Dünyasını Şimdi Keşfet!

Sen de hemen Sipay uygulamasını indir, Sipay’in avantajlı dünyasında yerini al!
Sipay Cüzdan ayrıcalıklarından hemen yararlanmaya başla.

Ekibimizle Birlikte Yolculuğa Çıkın: Bizi Takip Edin!

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek en yeni ürünlerimizi, eğlenceli içeriklerimizi ve ekibimizin enerjisini kaçırmayın!
Sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.