Sipay Card ile Güvenli ve Hızlı Alışveriş!

Güçlü kart altyapısı ile güvenliğin her zaman ön planda. Hızlı, güvenli ve her yerde geçerli Sipay Card ile alışverişin tadını çıkar!

Güvenli Online Alışverişin Yolu: Sipay Sanal Kart

İnternet alışverişlerinde kendi tanımladığın limitlerle güvenle kullanabileceğin Sipay Sanal Kart ile 7/24 işlem yapabilirsin!

QR ile Ödeme Özgürlüğünü Keşfet!

Sipay QR Ödeme ile ödemelerini hızlandır, hayatını kolaylaştır! Sipay Mobil uygulaması ile POS’lardaki QR kodu okut, güvenli ve hızlı bir şekilde ödeme yap!

Alışverişin Özgür Hali ile Tanış!

Sipay Card ile mağazalarda ya da online alışverişlerinde Sipay Card bakiyen ile işlemlerini rahatça yapabilirsin.

Sipay Mobil’i İndir!

Her Yerde Güvenle Alışveriş Yap!

Güçlü çip teknolojisine sahip Sipay Card ile güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsin!

Sipay Card’lı Ol!

Tüm İşlemlerinde Kullan!

Sipay Card’ın ile ister düzenli ödemelerini yapabilirsin ister alışverişlerinde özgürlüğün tadını çıkarabilirsin.

Sipay Dünyasını Keşfet!

Cashbackler ile Kazanmaya Başla!

Sipay Card’ın ile alışveriş yaptıkça kazanmaya hazır mısın? Hemen Sipay dünyasına katıl, alışveriş yaptıkça cashback kampanyalarımız ile kazan!

Hemen Sipay’li Ol!

Online Alışverişlerin Sipay’le Güvende!

Hemen Sipay dünyasına katıl, Sipay Sanal Kart’ını oluştur, alışverişlerini güvenli ve hızlı bir şekilde yapmaya başla!

Anında Ödeme

POS’tan QR kodu okut, ödemeni anında yap! Sipay uygulaman ile tüm POS’lardan QR ödeme ile hızlıca ödemeni gerçekleştirebilirsin. Pratik ve hızlı ödeme çözümleri Sipay’de!

Sınırsız Özgürlük

Hız ve kolaylık Sipay’de, temassız ödeme çözümüyle kontrol sende! Sipay Card’ını POS cihazına yaklaştır, hızlı ve güvenli alışveriş deneyimini yaşa.

Ödemelerin Güvende

Sipay ödeme çözümleriyle bilgilerin her zaman güvende! Sipay Card’ın güçlü çip teknolojisi ile güvenli ödeme seninle. Sipay Sanal Kart’ın ile de bilgilerin koruma altında!

Sınırları Kaldır!

Sipay Card ve Sanal Kart’ın ile mağazalarda ya da online’da alışveriş yapabilir; her an, her yerde fırsatları yakalayabilirsin. Sipay ile kolay alışveriş deneyimini yaşa.

Cashback ile Kazan!

Sipay ile alışveriş yaptıkça kazanmaya hazır mısın? Sipay kartınla yapacağın alışverişlerinde cashback kampanyalarımızdan yararlan.

Sipayli Olmanın Tam Zamanı!

Sipay Mobil uygulamasını şimdi indir, hemen Sipay’e kaydol ve Sipay Card için hızlıca talep oluştur. Sen de Sipay dünyasına katıl, ödemelerini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmeye başla!

Sıkça Sorulan Sorular

Sipay Mobil üzerinden Sipay Sanal Kart’ını hemen oluşturabilir, Sipay Card için talep oluşturabilirsin. Bunun için Sipay Mobil uygulamasını indirerek Sipay Cüzdan sahibi olmalısın. Yaklaşık bir dakika süren kimlik doğrulama adımlarını tamamladıktan hemen sonra Sipay Card talep edebilir, Sipay Cüzdan’ınla hızla eşleştirebilirsin. Sen de Sipay dünyasına katıl, yenilikçi, pratik ve güvenli ödeme yöntemleriyle alışveriş yapmaya hemen başla!

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (“TCMB”) lisansımız ile 6493 ve 5464 sayılı kanunlar çerçevesinde lisanslı ve yetkili Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu olarak faaliyet göstermekteyiz. PCI Veri Güvenliği Standardı sertifikasyonuna sahibiz. Bu sebeple Sipay tamamen güvenli! 2019 yılında hizmet vermeye başladık ve kuruluşumuzdan bu yana elde ettiğimiz büyüme sayesinde sektörün en hızlı büyüyen fintek şirketi olduk!
Sen de Sipay dünyasına katılarak finansal planlamanı, yatırımlarını tek panel üzerinden daha hızlı ve kolay şekilde yönetebilir, farklı bankaların finansman desteklerine tek uygulama üzerinden başvuru yapabilirsin. Sipay’den tüm banka hesaplarından kendine, kurum-kuruluşlara ya da sevdiklerine anında para transferi gerçekleştirebilirsin. Sipay Card avantajlarından yararlanarak güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsin! Sipay avantajları ile şimdi keşfet, hakkımızda daha çok bilgi al!

Sipay bir Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu olarak doğrudan Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası izni ile faaliyet göstermektedir.

Sipay Card sahibi olmak için Sipay Cüzdan’lı olman yeterli. Daha sonra mobil uygulamamız üzerinden kimlik doğrulama adımını geçerek Sipay Card talep edebilirsin!

Sipay Card kullanımı kolay, avantajları çok! Sen de Sipay Sanal Kart sahibi olarak 7/24 online alışveriş yapabilir, Sipay Fiziksel Kart ile her yerden hızlıca ödemelerini yapabilirsin. QR ödeme ve temassız ödeme çözümlerinden yararlanarak alışverişlerini yeni nesil teknolojileri kullanarak daha hızlı ve pratik bir şekilde tamamlayabilirsin. Ayrıca Sipay Cashback avantajlarından yararlanabilirsin!

Ücretsiz bir şekilde Sipay’li olabilir, Sipay dünyasının sunduğu avantajlardan hızlıca yararlanmaya başlayabilirsin. Sipay Card’da aylık ve yıllık aidat yok! Sen de hemen Sipay Mobil’i indir, güvenli ve kolay alışverişin tadını çıkar!