Tüm Banka ve Kredi Kartlarından Ödeme Alma İmkânı Sipay’de!

Sipay Fiziki POS ile tüm banka ve kredi kartlarından, ön ödemeli kartlardan güvenli ve hızlı ödeme alın, işletmenizi büyütmeye odaklanın!

Farklı Ödeme Alma Çözümleriyle Kazancınızı Artırmanın Yolu Sipay’de!

Sipay Fiziki POS ile çipli & manyetik ya da temassız ödeme alabileceğiniz gibi NFC, TR Karekod ile de tahsilat yapabilirsiniz. Müşterilerinize daha fazla seçenek sunun, kazanan siz olun!

Anında Kurulum, Hızlı Tahsilat Yeni Nesil Android Fiziki POS’ta!

Sipay Fiziki POS ile tahsilat sürecini hızlandırmak çok kolay! Fiziki POS'unuzu İnternet’e bağladığınız anda ödeme almaya başlayın, kazancınızı artırmanın tadını çıkarın!

Yeni Nesil Ödeme Alma Çözümü Sipay Fiziki POS ile Tanışın!

Sipay Fiziki POS, fiziki mağazanızın ödeme alan yeni nesil POS cihazıdır. Sipay Fiziki POS ile müşterilerinize tek çekim ya da taksit sunabilir, farklı para birimlerinden de ödeme alabilirsiniz. Sipay Fiziki POS’un avantajlarıyla tanışmak için hemen başvurun!

Sipay Fiziki POS ile Anında Ödeme Alın, Kazanmaya Hemen Başlayın!

POS’unuz size ulaştığında anında ödeme almaya başlamak istemez miydiniz? Sipay Fiziki POS ile bu mümkün! Sipay Yeni Nesil Android Fiziki POS, plug-and-play özelliği ile gelir böylece cihazı İnternet’e bağladığınız an tahsilat yapmaya başlayabilirsiniz.

Kolayca Başvurun!

Hemen başvurun, Fiziki POS’unuz adresinize “tak çalıştır” şekilde teslim edilsin!

Kolayca Entegre Olun

Sipay Fiziki POS ile ödeme almak için tek yapmanız gereken cihazın İnternet’e bağlanmasını sağlamak!

Kazanmaya Hemen Başlayın

Kurulum gerektirmeyen Yeni Nesil Sipay Fiziki POS ile hemen ödeme almaya başlayın!

Anlaşmalı Bankalarımızı Keşfedin!

Düşük Komisyon, Ücretsiz Entegrasyon Sipay’de!

Sipay avantajlarını keşfedin! Sipay Fiziki POS ile siz de tüm kartlardan tek çekimle ya da döviz cinsinden ödeme alın, düşük komisyon oranlarından yararlanarak daha çok kazanma ayrıcalığını yaşayın!

Tek çekimle ödeme alma

Düşük komisyon oranları

Ücretsiz başvuru

Sipay Akıllı POS Çözümleri ile İşletmenizi Bir Adım Öne Çıkarın!

Müşteri Destek Ekibi

Müşteri Destek ekibimizden 7/24 canlı destek alabilirsiniz. Sorularınıza anında yanıt vermek ve çözümler sunmak için buradayız.

Panel Takip

Sipay Fiziki POS’un kullanıcı dostu arayüzü ile işletme yönetimi çok kolay! Raporlara hızlıca erişin, bakiye transferlerinizi birkaç tıklama ile gerçekleştirin.

Raporlama

Sipay Fiziki POS ile günlük satış raporlarınıza hızla erişin, para birimine, tarihe ya da farklı ödeme periyotlarına göre anında rapor alın ve işletmenizin finansal performansını kolayca izleyin!

Yüksek Başarılı İşlem Oranı

Sipay Fiziki POS ile yüksek başarılı işlem oranlarına ulaşın. Güvenilir ve hızlı işlem kapasitesi sayesinde müşteri memnuniyetini artırarak işletmenizin gelirlerini maksimize edin.

Fiziki POS Avantajları

Esnek ve Hızlı Ödeme Çözümü

Sipay Android POS, işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapmanızı sağlar. E-fatura veya matbu fatura seçenekleriyle iş akışınızı kolaylaştırın!

Uygulama Geliştirme ve Entegrasyon İmkânı

Kullandığınız mevcut uygulamaları, fiziki ödeme sistemi entegrasyonu ile kullanabilir, iş akışınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirebilirsiniz.

Kolay Kurulum ve Kullanım

Yeni Nesil Android Fiziki POS, hızlı kurulum avantajıyla adresinize çalışmaya hazır olarak gönderilir. İnternet’e bağlanır bağlanmaz anında ödeme almaya başlayabilirsiniz!

Tek Çekim, Taksit ya da Döviz Avantajı

Sipay Fiziki POS ile tüm banka ve kredi kartlarından tek çekimle ya da Türk lirası cinsinden ya da euro, dolar gibi farklı döviz cinslerinden ödeme alabilirsiniz. Ayrıca pek çok farklı anlaşmalı bankanın taksit imkânından yararlanabilirsiniz.

Sipay Android Fiziki POS:
E-Fatura ve Fiziki Fatura İmkânı ile Tam Esneklik

Sipay Android Fiziki POS ile ödemelerinizi hızla ve güvenle alın! E-fatura veya matbu fatura çıkarın, entegre olun, işletmenize özel hazırlanan raporları görüntüleyin, “tak çalıştır” kurulumu ile işletmenizi büyütün!

Fiziki POS’a Hemen Başvurun, Anında Ödeme Almaya Başlayın!

Müşterilerinize daha fazla seçenek sunun, rakiplerinizden önde olun! Tüm kredi ve banka kartlarından tek çekimle ödeme alın. Anlaşmalı bankaların taksit imkânlarından yararlanın. Güvenli ve yeni nesil ödeme alma çözümü Sipay Fiziki POS’a hemen başvurun!

Başvuru Formu

Sıkça Sorulan Sorular

Fiziki ödeme; nakit, kredi kartı veya banka kartı kullanılarak fiziksel işletmelerde gerçekleştirilen ödeme işlemidir. İşletmelerde bulunan Fiziki POS cihazları bu tür ödemeleri kabul eder.

Sipay Fiziki POS’unuz adresinize “tak çalıştır” özelliği ile doğrudan kullanıma hazır olarak gönderilir. Sadece İnternet’e bağlanarak hiçbir ek kuruluma ihtiyaç duymaksızın tahsilat yapmaya başlayabilirsiniz. Böylece işletmenizin tahsilat süreçlerini hızlandırabilir, tek çekim veya taksit avantajları sunarak müşterini deneyimini iyileştirebilirsiniz.

Sipay Fiziki POS almak çok kolay! Bunun için:

  1. Fiziki POS başvuru formunu doldurmanız yeterli!
  2. Formunuzu inceledikten sonra sizinle iletişime geçeceğiz ve gerekli ticari belgeleri talep edeceğiz.
  3. Belgelerinizi aldıktan sonra başvurunuzu tamamlayıp cihazı aktifleştireceğiz ve işletmenizi Fiziki POS kullanımına hazır hale getireceğiz.

Bu adımlarla kolayca fiziki ödeme cihazları alabilir ve işletmenizde anında ödeme almaya başlayabilirsiniz!

Sipay Android POS, Android işletim sistemi ile çalışan gelişmiş ve yeni nesil bir POS çözümüdür. Fiziki Yeni Nesil Android POS’unuz ile fiziksel mağazanızda hızla ödeme alabilir, tahsilat işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. İşletmenizin fiziki ödeme altyapısını geliştirdiğiniz, tek çekim ve taksit imkânı sunduğunuz için müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz. İşletmenizin iş akışına göre hazırlanan raporlar sayesinde işletmenizin verimliliğine odaklanabilir, operasyonel akışı yönetebilir, geliştirebilirsiniz.

Sipay Android POS, tüm banka ve kredi kartlarıyla yapılan çipli & manyetik ödemeleri destekler. Aynı zamanda temassız ödeme, NFC ve TR Karekod gibi yeni nesil fiziki ödeme yöntemleriyle de ödeme alma imkânı sunar. Bu özellikler sayesinde tahsilat işlemlerinizi hem hızlı hem de kolay bir şekilde yapabilirsiniz.