Hızlı Ödeme Çözümü Sipay IBAN’ı Keşfedin!

Hızlı ve güvenli ödeme çözümü Sipay IBAN ile müşterilerinizin banka hesabından anında ödeme alabilirsiniz!

Anında Ödeme Alma ve Ödeme Yapmanın Yolu: Sipay IBAN

Üye işyerinize tanımlanan Sipay IBAN ile herhangi bir banka hesabından anında ödeme alabilirsiniz. Size özel IBAN ile FAST sistemi üzerinden 7/24, 50.000 TL'ye kadar para gönderimi yapabilir ve Kolay Adres (TCKN veya telefon numarası) ile IBAN bilgisine gerek kalmadan ödeme alabilirsiniz.

Güvenli, Hızlı ve Kolay Ödeme Çözümünüz Sipay IBAN

Sipay IBAN ile ödemelerinizi daha hızlı ve kolayca alın, müşterilerinizden anında ödeme almanın keyfini çıkarın! Sipay IBAN ile 7/24, EFT saatleri kısıtlaması olmadan 50.000 TL’ye kadar anında ödeme alabilir ya da para transferi gerçekleştirebilirsiniz. Sipay IBAN ayrıcalıklarıyla işletmenize kesintisiz ödeme akışı sağlayın!

  • Anında Ödeme Alma Avantajı

  • 7/24 Transfer İmkânı

  • Kolay Adres Kullanım Özelliği

  • EFT Kısıtı Olmadan Ödeme Alma

  • Özel IBAN Kullanımı

Şimdi Sipay’li Olun, Sipay Ayrıcalıklarıyla Hemen Tanışın!

Hemen Sipay’li olun, işinizi büyütecek online ve fiziki ödeme çözümlerini keşfedin, işletmenizi yeni nesil ödeme çözümleriyle geliştirin ve müşteri memnuniyetini artırın!

Sipay Mobil uygulaması üzerinden Sipay IBAN işlemlerinizi anlık olarak takip edin, kolay panel kullanımı sayesinde tüm ödeme işlemlerinizi hızlı ve güvenle gerçekleştirin!

Sipay dünyasını hemen keşfetmeye başlayın, Sipay avantajlarıyla rakiplerinizden bir adım önde olun!

Sıkça Sorulan Sorular

Sipay IBAN, hızlı ve kolay ödeme alma imkânı sunan güvenli bir ödeme çözümüdür. FAST sistemi üzerinden çalışan Sipay IBAN hizmetleri ile 7/24, EFT saatleri kısıtlaması olmadan 50.000 TL’ye kadar anında para transferi yapabilirsiniz. Özel IBAN numaranızla veya Kolay Adres (TCKN ya da telefon numarası) ile müşterilerinizden güvenli ve hızlı şekilde ödeme alabilirsiniz. Sipay IBAN ile işletmenize esneklik kazandırarak müşteri memnuniyetini artırın ve ödeme süreçlerini kesintisiz hâle getirin.

Sipay IBAN oluşturmak çok kolay! Şimdi Sipay IBAN başvurunuzu bize ileterek Sipay hesap numaranızı oluşturabilirsiniz. Dilerseniz Müşteri Destek ekibimizden destek alarak Sipay IBAN entegrasyonunu kolayca yapabilirsiniz.

Sipay İnternet sitemiz üzerinden hemen Sipay IBAN’a başvuru yapın, Sipay hesap numarasını güvenle ve hızlıca alın!