Altın ve Gümüş Yatırımların Sipay'de!

Sipay Mobil’le yatırımlarını yönetmek hızlı ve kolay! Sipay Mobil’i indir, altın ve gümüş gibi kıymetli maden alım satımlarını kolayca ve güvenle yap, yatırım portföyünü yönet, geleceğe güvenle bak!

Yeni Nesil Bir Yatırım Anlayışı Sipay’de!

7/24 Al-Sat

Sipay Mobil üzerinden altın ve gümüş alım satım işlemlerini 7/24 yapabilir, yatırımlarını anlık olarak takip edebilirsin.

Kolay Kullanım

Sipay Mobil’in kolay arayüzü sayesinde kıymetli maden yatırımlarını kolayca takip edebilir, al-sat işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilirsin.

Güvenli Sistem

Sipay Mobil üzerinden yapacağın işlemler uçtan uca güvenlik sistemi ile korunur. Yatırımlarını güvenle yapabilirsin.

Sipay Hep Yanında!

Soruların için her zaman Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir, aklındaki sorulara hızlıca yanıt bulabilirsin.

Yatırımların İçin Doğru Adres!

Tek uygulama üzerinden altın ve gümüş yatırımlarını anlık olarak takip et, al-sat işlemlerini 7/24 kolayca ve güvenle yap! Yatırımlarını yönetirken Sipay avantajlarından faydalan!

  • Mobil’den Yatırım

    Sipay ile yatırımlarını mobil uygulamamızdan her an, her yerden kolayca yapabilir, yatırımlarının durumunu anlık olarak kontrol edebilirsin.

  • Hızlı İşlem

    Sipay Mobil üzerinden kıymetli maden cinsini belirleyerek istediğin gramı girebilir, tek tıkla alım ve satım işlemlerini gerçekleştirebilirsin.

  • Güncel Değer

    Sipay Mobil, yatırımlarını daha kolay yönetebilmen için sana güncel değer bilgilerini sunar. Böylece farklı mecralarda vakit kaybetmeden tek noktadan al-sat işlemlerini hızlıca yapabilirsin.

Yeni Nesil Yatırım Anlayışı Sipay Mobil’de!

Sen de Sipay Mobil’i indir, yatırım yapmanın hızlı, kolay ve yenilikçi yolunu keşfet! 7/24 işlem yap, altın ve gümüş alım-satımlarını güvenle gerçekleştir. Geleceğin için birikime bugünden başla!

Sıkça Sorulan Sorular

Sipay Mobil’de kıymetli maden alım-satımı yapmak çok kolay! Sen de Sipay Mobil uygulamasını akıllı telefonuna indir, altın ve gümüş al-sat işlemlerine hemen başla. Sipay Mobil’den 7/24 kıymetli maden al-sat yapabilir, birikimlerini anlık olarak takip edebilirsin. Şimdi Sipay’li ol, yeni nesil yatırım anlayışı ile tanış, daha çok birikim yap!

Yatırım için piyasada birçok farklı maden bulunur. Bunlardan en bilinen ve en çok yatırım yapılanları ise altın ve gümüştür. Kimi zaman kısa vadede, kimi zaman uzun vadede kazandıran altın ve gümüş, düşük riskli bir yatırım aracı olarak görüldüğü için piyasada arzı ve talebi her zaman yüksek iki madendir. Sen de Sipay Mobil üzerinden altın ve gümüş alabilir, al-sat yapabilir, yatırımlarını kolayca yönetebilirsin!

Evet, Sipay Mobil’de 7/24 altın alım ve satımı yapmak mümkün! Sen de Sipay Mobil üzerinden güncel değerleri görerek 7/24 altın alım satımı yapabilir, yatırımlarını kolay ara yüzümüz üzerinden anlık olarak takip ederek akıllıca birikim yapmaya başlayabilirsin. Yeni nesil yatırım anlayışımız ve teknolojilerimizle tanışmanın tam zamanı!

Kıymetli maden alım ve satımda kullandığımız hizmet sağlayıcımız 6493 Sayılı Kanun kapsamında yetkili kuruluş Minted TR E-Ticaret A.Ş.dir. Uluslararası bir Fintech şirketidir. Hızlı ve güvenli bir hizmet sağlayıcısıdır. Sipay Mobil üzerinden kıymetli maden alım satım işlemlerin için takip ettiğin uygulama adımlarını sonlandırdığında Minted üzerinden hesap açmış olursun ancak işlemlerini Sipay kolaylıkları ile yapmaya devam edersin. Güncel kur bilgilerini anlık olarak takip edebilir, hızlıca yatırım yapabilir, al-sat işlemlerini yönetebilirsin.