Online satışlarda güven ve hız: Sipay Sanal POS ile Tanışın!

İşletmenizi online satışta öne çıkarın! Sipay Sanal POS entegrasyonu ile ödeme süreçlerini hızlandırın, tüm banka ve kredi kartlarından rahatlıkla peşin ve taksitli ödeme alın, ödemeniz ertesi gün hesabınıza geçsin! Farklı para birimleriyle ödeme alma imkânı ve 7/24 müşteri desteğiyle Sipay, işletmenizin yanında!

Fiziki POS’un Avantajlısı Sipay’de!

Sipay Fiziki POS cihazları ile tüm banka ve kredi kartlarından ödemelerinizi kolayca alın! İster temassız olarak isterseniz TR Karekodla ya da çipli ve manyetik olarak ödemenizi alabilirsiniz. Sipay ile kazanmaya hemen başlayın!

Sipay ile Link Üzerinden Hızlı ve Kolay Ödeme Alın!

Sanal POS entegrasyonuna gerek kalmadan Sipay ile müşterilerinize göndereceğiniz link üzerinden ödeme alabilirsiniz! Link oluşturun ve müşterinizle paylaşın, işte bu kadar kolay! Böylece hızlıca ödeme alabilir, isteğe bağlı olarak müşterilerinizin ödeme miktarını belirlemelerine olanak tanıyabilirsiniz.

Alternatif Ödeme Çözümleri Sipay’de!

Manuel POS, Pazaryeri Çözümü veya Abonelik Yöntemi ve daha fazlası! Sizin için en uygun ve pratik ödeme çözümünü seçerek ödemelerinizi hızla ve kolaylıkla almaya başlayabilir, Sipay kurumsal ödeme çözümlerinin avantajlarından yararlanarak işletmenizi büyütmeye bugünden başlayabilirsiniz!

Online ve Mağazadan Satışlarınız İçin Sipay Çözümlerini Keşfedin!

Sipay'in kurumsal ödeme çözümleri sayesinde, online satışlardan ve fiziki mağazalarınızdan aldığınız ödemeleri kolayca yönetin. Sanal POS ve Fiziki POS üzerinden ödeme alın, işinizi büyütmeye odaklanın!

Online Ödeme Çözümleriyle Bir Adım Önde Olun!

Ödeme sürecini mükemmel bir deneyime dönüştürün. Sipay Sanal POS veya entegrasyon gerektirmeyen link ile ödeme seçeneği ile müşterilerinizin alışveriş deneyimini iyileştirin, ödemelerinizi hızla alın! Ertesi gün ödeme, uygun komisyon oranları, taksit seçenekleri ve güvenli kart saklama avantajları da Sipay’de! Kurumsal dijital ödeme sistemleri ile kazanmaya başlayın!

Sipay ile Mağazanda Sorunsuz Ödemeler, Hızlı Satış!

Sipay Fiziki POS çözümleri ile mağazanızda tüm banka ve kredi kartlarından tek çekim veya taksitle ödemelerinizi güvenle alın. POS'unuzu takın, internete bağlanın ve anında işlemlere başlayın. İşlem fişini e-fatura veya fiziki fatura olarak sunarak müşteri memnuniyetini artırın. Ödemelerinizi panel üzerinden takip edin, sorularınızı 7/24 bize iletin. Sipay farkını hemen deneyimlemeye başlayın!

Şimdi Başvurun, Ödemelerinizi Almaya Hemen Başlayın!

Hızlı ve kolay ödeme çözümleriyle kazanmak ve müşteri memnuniyetini artırmak istemez misiniz? Sanal POS çözümü, Fiziki POS ve alternatif ödeme sistemleri ile kazancınızı artırmak için başvuru formumuzu doldurun, size hızlıca ulaşalım!

Başvuru Formu