Sipay Üzerinden Banka Hesaplarına Erişim Mümkün!

Tüm banka hesaplarına Sipay’den eriş, finansal durumunu anlık olarak kontrol et, para transferlerini gerçekleştir ve bütçe yönetimini pratik ve hızlı bir şekilde yap!

Açık Bankacılık Sipay’de!

Sen de Açık Bankacılık ile Sipay’den farklı bankalardaki vadesiz hesap bilgilerine erişebilir, uygulamalar arasında kaybolmadan finansal planlamanı yapabilirsin.

Hesapları Yönetme

Kişiselleştirilmiş hesap yönetimi ile Sipay üzerinden farklı banka hesaplarına erişebilir, bu hesapların takibini kolayca yapabilirsin.

Tek Ekran, Çok İşlem

Sipay Mobil uygulamasını indirip Açık Bankacılık sistemine banka hesaplarını tanımlayarak tek ekran üzerinden pek çok finansal işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsin.

Hızlı Para Transferi

Banka hesaplarına Sipay uygulaması üzerinden erişerek farklı uygulamalar arasında kaybolmadan para transferi yapabilirsin.

Pratik Finansal Özgürlük

Tüm hesap bilgilerine Sipay üzerinden ulaşmanın rahatlığıyla tanışabilir, finansal planlamanı rahatça yapabilirsin.

Anlık Bildirim Alma

Hesaplarındaki hareketlilik ile ilgili anlık bildirim alabilirsin.

Para Transferi Yapmak Sipay’de Çok Kolay!

  • Hesap bilgilerini Sipay üzerinden görerek para transferlerini kolayca planlayabilir, finansal yönetimi kolaylaştırabilirsin.

  • Sipay Mobil uygulamasının hızlı, güvenli ve kullanıcı dostu arayüzü ile para transferlerini hızlıca gerçekleştirebilir, zamandan tasarruf edebilirsin.

  • Para transferlerin için transfer tarihi öncesinde bilgilendirme talep edebilir, anlık bildirim sayesinde ödemelerini gecikmeden yapabilirsin.

Sipay Mobil Uygulamasını
Şimdi İndir!

Yeni nesil finansal çözümler Sipay uygulamasında! Sen de Sipay uygulamasını indir, Açık Bankacılık sistemi ile hesaplarına tek platformdan eriş, bütçe planlamanı ve finansal yönetimini daha hızlı ve verimli şekilde yapmaya başla!

Sıkça Sorulan Sorular

Açık Bankacılık, banka verilerinin paylaşılmasına dayanan bir iş modelidir. Veri paylaşımı, banka müşterilerinin izni dahilinde gerçekleştirilir. Böylece üçüncü taraf bankalar ya da kurumlar, açık bankacılık servisleri ile müşterilerine diğer bankalardaki hesaplarına erişim ve işlem yapma özgürlüğü sağlayabilir. Böylece yeni nesil bankacılık çözümleri sunmak mümkün hale gelir.

Uygulama Programlama Arayüzleri üzerinden banka müşterilerine ait bilgiler paylaşılır ve lisanslı üçüncü taraf bankalar veya kurumlar bu bilgilere arayüz üzerinden erişebilir. Banka müşterisinin izni dahilinde API’lar aracılığı ile veri paylaşımı gerçekleştirilir.

Açık bankacılık, uçtan uca korunan bir sistemdir. Bu sisteme sadece BKM sertifikasyonundan geçmiş TCMB tarafından onaylanmış kurumlar erişebilir. Açık bankacılıkta güvenli API’lar kullanılır. Güçlü kimlik doğrulama yöntemleri ve şifreleme sistemleriyle müşteri bilgilerinin korunması amaçlanır.