İşletmenize En Uygun Pazaryeri Çözümü Sipay’de!

Sipay Pazaryeri Çözümü ile e-ticaret sitenizden kolayca ödeme alın, pazaryeri satıcılarınıza otomatik ödeme yapın, işletmenize düzenli gelir akışı sağlayarak büyümeye odaklanın!

Pazaryeri Çözümü Hakkında Daha Fazlasını Öğrenin!

Pazaryeri Çözümü, pazaryeri modeliyle çalışan e-ticaret sitenizden alışveriş yapılmasını kolaylaştıran, hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme almanızı sağlayan ve e-ticaret sitenizde yer alan satıcılarla daha profesyonel ve hızlı çalışmanıza olanak tanıyan bir ödeme çözümüdür. Bu sayede müşterilerinizden kolayca ödeme alabilir, satıcılarınıza kolayca ödeme yapabilir ve Sipay avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Pazaryeri Çözümü ile Ödeme Almak Çok Kolay!

Sipay Pazaryeri entegrasyonu ile ödeme almak, ödemeleri yönetmek ve ödeme yapmak çok kolay. Siz de pazaryeri entegrasyonu ile kolayca ödeme almaya başlayabilir, işletmenize düzenli gelir akışı sağlayabilirsiniz.

Alt Üye İşyeri Oluşturun

Pazaryeri modeliyle çalışan e-ticaret sitenizde satış yapacak satıcılarınız için alt üye işyeri oluşturun.

Pazaryeri Ödemesi Alma

Üye işyeriniz ödeme formunu gönderdikten sonra müşterileriniz o satıcıdan alışveriş yapabilir, satın alma aşamasında müşteriniz banka sayfasına yönlendirilir ve ödeme alınır.

İşlem Onayı

Onayınızın ardından yapılan alışveriş tutarı satıcılarınızın mevcut bakiyesine eklenir. Böylece hem ödeme alma hem de ödeme yapma adımları gerçekleştirilmiş olur.

Pazaryeri Çözümü’nün En Avantajlısı Sipay’de!

Pazaryeri modeliyle çalışan e-ticaret sitenizin satıcı portföyünü genişletmek, müşterilerinize daha çok seçenek sunmak, ödeme almak ve ödeme yapmak Sipay’le çok kolay! Pazaryeri Çözümü ile pazaryeri ve banka komisyonlarını düşerek satıcılara otomatik ödeme yapın, müşterilerinizden ödeme alın, iptal/iade süreçlerini hızlıca yönetin, müşterilerinizin kart bilgilerini güvenle saklayın, detaylı raporlar alarak işletmenizin gelişimini rahatlıkla kontrol edin!

Pazaryeri Platformuna Özel Düşük Komisyon Oranları Sipay’de!

Pazaryeri Çözümü’nde işletmenize özel sunulan düşük komisyon avantajından yararlanın, kazanan siz olun! Tek bir entegrasyon ile e-ticaret sitenizden kolayca ödeme alın, ödemelerinizi yönetin, işletmenize nakit akışı sağlayın!

Tek panel üzerinden ödeme alma ve otomatik ödeme yapma

Kullanıcı dostu panel ve raporlama

Müşteri Destek ekibi

Sıkça Sorulan Sorular

Pazaryeri Çözümü, pazaryeri modeliyle çalışan e-ticaret sitenizden ürün satışı yapıp pazaryeri ödeme sistemleriyle ödeme almanızı kolaylaştıran, alt üye işyerlerine pazaryeri ve banka komisyonları düşerek yerine otomatik ödeme yapabilmenizi mümkün kılan, farklı üye iş yerlerinden yapılan alışverişi tek sepet hâline getirerek ve hak ediş dağılımı hesaplamanızı sağlayan bir ödeme çözümüdür. Sipay e-ticaret pazaryeri ödeme sistemiyle işletmenizi büyütmek için hemen başvurun!

Pazaryeri finans çözümlerinde üye işyerinin alt üye işyeri oluşturabilmesi için Sipay tarafından yetkilendirilmesi gerekmektedir, yetkilendirme yapıldıktan sonra Sipay servisini kullanarak hızlıca alt üye işyerlerini ekleyebilirsiniz.

Üye işyeri web sitesi ödeme formunu gönderdikten sonra kullanıcı banka sayfasına yönlendirilir, ardından ilgili işlem SMS koduyla doğrulanır. Ödeme başarılı olduktan sonra müşteriniz, üye işyerinin başarı URL’ine yönlendirilir. Aksi bir durumda üye işyeri tarafından belirlenen iptal URL’ine yönlendirilir. Ödemeler non-secure ya da 3D secure ödeme olarak alınabilir. İşlemin alt üye işyerlerinin mevcut bakiyesine eklenebilmesi için ana üye işyeri tarafından onaylanması gerekir. Siz de Sipay Pazaryeri Ödeme Çözümü ile hemen ödeme almaya ve ödeme yapmaya başlayın, işletmenize özel raporlarla işinizi geliştirmeye odaklanın!