Yolcu360’da geçerli %10 Cashback fırsatı!

Yolcu360’da harcamalarını Sipay ile gerçekleştir, %10 anında iade kazan!

Kampanya Koşulları

1. Sipay Programı’ndan faydalanabilmek için kullanıcının onaylı veya sözleşmeli hesap sahibi olması gereklidir.
2. Kullanıcılar her ay toplam maksimum 500 TL indirim kazanabilirler.
3. Kampanya 1-29 gün arası kiralamalarda geçerlidir. Bu nedenle aylık ve uzun dönem kiralamaları kapsamamaktadır.
4. İlgili araç grubuna ait teminat tutarları (depozito) aracın tesliminde misafirin şahsi kredi kartından tahsil edilmektedir.
5. Kampanya fiyatları, günlük net araç kiralama fiyatları üzerinden indirimli olarak hesaplanır.
6. Araç kiralama ücreti dışında yapılan ödemeler kampanya kapsamı dışındadır (depozito, sigorta, muadil araç, drop, farklı yerde bırakma ücreti vs).
7. Fiyatlar, münhasıran araç kiralama firmaları tarafından belirlenerek entegrasyon sisteminden anlık ve dinamik olarak gönderilmektedir. Fiyatlar, kiralama yapılacak tarihteki doluluk oranına, talebe, döneme göre ya da araç kiralama firmalarının inisiyatifine göre yükselebilir veya azalabilir. Yolcu360’ın araç kiralama fiyatlarına müdahale yetkisi ya da fiyat belirleme yetkisi bulunmamaktadır.
8. Kampanya dahilinde rezervasyon yapılan aracın tesliminde ilgili firmanın kullanım koşulları geçerli olup, kiralayan kişi bu koşulları sağlamalıdır.
9. Kampanya başka bir kampanya veya indirim kodu ile birleştirilemez.
10. Bahsedilen araç modelleri; ilgili grubun örneği olarak kabul edilmekte olup kiralama anında ilgili araç grubundan başka muadil bir araç ile hizmet verilebilir.
11. Yolcu360 ve Sipay önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
12. Rezervasyon, soru ve talepleriniz için yolcu360.com’u ziyaret edebilir, sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilir (Facebook, Twitter, Instagram) veya 0850 360 5 360 numaralı Yolcu360 Misafir Merkezi’ni arayabilirsiniz.
13. Kampanya 30.09.2024 tarihine kadar yapılan kiralamalar için geçerlidir.