waas-wallet-as-a-service-nedir

WaaS (Wallet as a Service) Nedir?

Wallet as a service sayesinde markalar zaman, maliyet ve regülasyon süreçlerine maruz kalmadan Fintech hizmeti verebiliyor. Elektronik para yatırma, çekme, anında P2P ödemeleri, üçüncü şahıslara transfer ve ödemeler ile markaların mobil cüzdanlarını sıfırdan başlayarak tamamen işlevsel bir platform haline getiriyor.

 

Avantajları Nelerdir?

  • Markalara özel cüzdan altyapısı ile 7/24 ödeme alma ve para gönderme özgürlüğü sunar.
  • Kendi marka isminiz ile müşterilerinize dijital cüzdan servisi sağlar.
  • Yeni bir ekip kurmaya ve teknik bilgi edinmeye gerek kalmadan, tüm operasyonel süreçlerinizi yönetir.
  • Müşterinize özel kart üretme imkanı sağlar ve kullanıcı deneyimlerine göre kartınızı üretebilir, müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz.
  • Markanıza sağlanan dijital cüzdan altyapısının tüm entegrasyon, işleyiş süreçlerinin tanınmasını sağlar.
  • Operasyonel destek gereksinimlerinde; ihtiyacınız olan tüm eğitimsel süreç çözümleri sağlar.
  • Toplu para gönderimi ile sisteme tek bir dosya yükleyerek, yapacağınız ödemeleri ister 1 ister 10.000 adet olsun, şahısların cüzdanlarına veya banka hesaplarına topluca hızlı bir biçimde gönderebilirsiniz.

 

Sipay Walletgate ile Kendi Fintech Şirketinizi Oluşturun!

Sipay Walletgate; dijital cüzdanınızın hayata geçirilmesinde ve sonrasında size teknik ve iş geliştirme alanlarında en iyi hizmeti sağlar.

Müşterilerinize ya da iş ortaklarınıza 7/24 para transferi ve ödeme yapabilecekleri cüzdan altyapısını Walletgate güvencesi ile sağlayabilirsiniz. Ödeme yapacağınız cüzdana ait cep telefonu, e-posta ya da T.C. kimlik numarasını bilmeniz yeterli.

Sipay’in markalara sunduğu Walletgate Dijital Cüzdan hizmet altyapısını kendi ürün portföyünüze ait bir hizmet olarak konumlandırabilir ve müşterileriniz ile daha güçlü bir marka sadakatı oluşturabilirsiniz.

 

Sipay Walletgate Avantajları

 

Analiytcs Raporları

Entegre özellikleri ve özelleştirilmiş çözümü ile temsilcinin cüzdan performansı ve kurumsal cüzdan satışları detaylı olarak raporlanır.

 

Ayrıntılı İşlem Geçmişi

Müşterileriniz ya da iş ortaklarınız; hesaplarına ait hareket bilgilerini ve yaptıkları işlemleri anlık olarak web servis bağlantısı üzerinden detaylı olarak görebilir.

 

Çok Para Birimli Hesaplar

Bankadan cüzdanınıza, cüzdanınızdan bankaya 7/24 döviz yatırabilir, çekebilir ve ödeme yapabilirsiniz.

 

Sunucu Masrafı Yok

Sunucunun sahip olduğu donanım oldukça önemlidir. En uyumlu ve hızlı donanım hizmeti aldığınız sunuculara ek bir masraf ödemenize gerek kalmaz.

 

Kriz Yönetimi

Müşteri odaklı tüm sorun ve kriz durumlarında; Walletgate’in hızlı ve çözüm odaklı altyapısı sayesinde problemleriniz giderilir.

 

Bildirim, E-Mail ve SMS Hatırlatması

İleti Yönetim Sistemi sayesinde, tercihinize göre seçim yapacağınız; e-posta, sms ve anlık bildirimler ile güncel gelişme ve fırsatlar konusunda geri kalmayın.

 

Otomasyon

Elle yapılan işleri en aza indirmek için yeni nesil dijital bir çözüm sunuyor.

 

Arka Ofis Arayüzü

Müşterilerinizin dijital cüzdanlarını izlemek ve yönetmek için eksiksiz araç setine sahip olun.

 

White Label Arayüz Tasarımı

Sipay’in White Label platformu üzerinde kendi renkleriniz ve tasarımınız ile hizmet sağlayın.