• Sanal POS

  Online Satışta En Avantajlı Ödeme Alma Yöntemi Sipay Sanal POS ile Tanıştınız mı?

  Ödemelerinizi ertesi gün, hiçbir işlem ücreti olmadan en uygun komisyon oranları ile alabileceğiniz, Sipay Sanal POS ayrıcalıklarına siz de katılın.

  Sanal POS’a Başvur
  sanal-pos

Sipay Sanal POS’u İşimde Nasıl Kullanırım?

sipay-sanal-posu-isimde-nasil-kullanirim
1 sipay
2 sipay-ödeme
3 sipay-sanal-pos

Müşterileriniz almak istedikleri ürünleri sepete ekledikten sonra, sitenizdeki ödeme sayfası adımında Sipay ödeme ekranı formunu görür.

Müşterileriniz açılan forma kart bilgilerini girerek, Sipay’in güvenilir ve hızlı Sanal POS altyapısı aracılığıyla ödeme işlemini gerçekleştirir.

Yapılan ödeme, saniyeler içinde Sipay’in sistemi tarafından incelenerek onaylanır ve alışveriş süreci başarıyla tamamlanır.

 • Güvenli ve Hızlı Satış

  Yapay zeka teknolojisi ve geliştirdiğimiz filtre yazılımı ile ödemelerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde alarak satışlarınızı arttırın.

  guvenli-ve-hizli-satis
 • Düzenli Periyotlarla Ödeme Alma

  Abonelik yöntemi ile kart saklama özelliği sayesinde düzenli periyotlarla ödemenizi alın.

  duzenli-periyotlarla-odeme-alma
 • Taksitli Satış İmkanı

  Sipay Sanal POS ile tüm banka kartlarına 18 aya varan taksit imkanları ile hemen satış yapmaya başlayın.

  taksitli-satis-imkani
 • Ertesi Gün Ödeme Alma

  Sipay’in sizi ve işinizi düşünen çözüm odaklı hizmet anlayışı ile ödemelerinizi ertesi gün alın.

  ertesi-gun-odeme-alma
 • En Uygun Komisyon Oranları

  Sipay Sanal POS’un en uygun komisyon oranları ile karınızı arttırın ve işinizi büyütün.

  en-uygun-komisyon-oranlari

Sipay ile İşinizi Büyütün!

Son yıllarda teknolojinin ve e-ticaret sektörünün hızla büyümesi, işletmelerin geleneksel işlemlerden yeni dijital işlemlere yoğunlaşmasında büyük rol oynuyor.

Günden güne birçok işletme gelenekselden uzaklaşmaya çalışarak Sanal POS aracılığı ile dijital tüketici davranışlarına uyum sağlamaya çalışıyor. Müşteri deneyimini iyileştirmek için de güzel bir adım olan Sanal POS, dijital işletmeler ve özellikle e-ticarete yeni başlayanlar için oldukça önemlidir.

Dijital bir ödeme hizmeti olan Sanal POS ile tüketici ve işletme arasında daha hızlı ve güvenli çözümler elde edilirken, yüksek etkileşim sağlamak için de günden güne gelişmeye devam etmektedir.

Günümüzde her şeyi bir tık ile yapmak isteyen tüketicilerin alışveriş alışkanlıklarının değişmesini ve neredeyse tüm alışverişlerini online olarak gerçekleştirdikleri göz önünde bulundurulduğunda ayrıca hızlı, güvenilir, 7/24 ödeme alma garantili yani zamandan tasarruf yapmayı da sağlayan Sanal POS nasıl alınır sorusu daha fazla önem kazanıyor.

Sipay Sanal POS hizmetinde entegrasyon, aidat, aylık/yıllık vb. gizli ücretler ile karşılaşmazsınız. Sanal POS komisyon oranı için web sitenizin aylık işlem hacmi/yıllık ciro hedefi ve iş modeli gibi parametreleri değerlendirerek sizin için en uygun komisyon oranlarını tek çekimde %1.29 dan başlayıp, taksit seçeneklerine göre değişen komisyon oranları ile sunmaktayız.