Yardım Merkezi

Bireysel ve kurumsal tüm ürün ve hizmetlerimizle ilgili sorularınızın cevabını buradan bulabilirsiniz.

Sipay Mobil üzerinden Sipay Sanal Kart’ını hemen oluşturabilir, Sipay Card için talep oluşturabilirsin. Bunun için Sipay Mobil uygulamasını indirerek Sipay Cüzdan sahibi olmalısın. Yaklaşık bir dakika süren kimlik doğrulama adımlarını tamamladıktan hemen sonra Sipay Card talep edebilir, Sipay Cüzdan’ınla hızla eşleştirebilirsin. Sen de Sipay dünyasına katıl, yenilikçi, pratik ve güvenli ödeme yöntemleriyle alışveriş yapmaya hemen başla!

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (“TCMB”) lisansımız ile 6493 ve 5464 sayılı kanunlar çerçevesinde lisanslı ve yetkili Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu olarak faaliyet göstermekteyiz. PCI Veri Güvenliği Standardı sertifikasyonuna sahibiz. Bu sebeple Sipay tamamen güvenli! 2019 yılında hizmet vermeye başladık ve kuruluşumuzdan bu yana elde ettiğimiz büyüme sayesinde sektörün en hızlı büyüyen fintek şirketi olduk!
Sen de Sipay dünyasına katılarak finansal planlamanı, yatırımlarını tek panel üzerinden daha hızlı ve kolay şekilde yönetebilir, farklı bankaların finansman desteklerine tek uygulama üzerinden başvuru yapabilirsin. Sipay’den tüm banka hesaplarından kendine, kurum-kuruluşlara ya da sevdiklerine anında para transferi gerçekleştirebilirsin. Sipay Card avantajlarından yararlanarak güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsin! Sipay avantajları ile şimdi keşfet, hakkımızda daha çok bilgi al!

Sipay bir Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu olarak doğrudan Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası izni ile faaliyet göstermektedir.

Sipay Card sahibi olmak için Sipay Cüzdan’lı olman yeterli. Daha sonra mobil uygulamamız üzerinden kimlik doğrulama adımını geçerek Sipay Card talep edebilirsin!

Sipay Card kullanımı kolay, avantajları çok! Sen de Sipay Sanal Kart sahibi olarak 7/24 online alışveriş yapabilir, Sipay Fiziksel Kart ile her yerden hızlıca ödemelerini yapabilirsin. QR ödeme ve temassız ödeme çözümlerinden yararlanarak alışverişlerini yeni nesil teknolojileri kullanarak daha hızlı ve pratik bir şekilde tamamlayabilirsin. Ayrıca Sipay Cashback avantajlarından yararlanabilirsin!

Ücretsiz bir şekilde Sipay’li olabilir, Sipay dünyasının sunduğu avantajlardan hızlıca yararlanmaya başlayabilirsin. Sipay Card’da aylık ve yıllık aidat yok! Sen de hemen Sipay Mobil’i indir, güvenli ve kolay alışverişin tadını çıkar!

Sipay Avantajları

Hızlı Geri Ödeme

Online satış yapabilmek ödeme alabilmekten geçer! Sipay olarak sizi yüksek hızla ödeme dünyasıyla tanıştırıyoruz.

PCI-DSS

PCI-DSS sertifikalı global standarttaki altyapımızla size ve müşterilerinize güvenli bir ödeme süreci sunuyoruz.

7/24 Güvenlik

Yapay zekâ ile geliştirilen sahtecilik filtreleriyle 7/24 ek güvenlik katmanı oluşturuyoruz.

Destek

Entegrasyon sonrası da teknik ekiplerimizle her zaman size güler yüzle destek veriyoruz.

Sipay Dünyasını Şimdi Keşfet!

Sen de hemen Sipay uygulamasını indir, Sipay’in avantajlı dünyasında yerini al!
Sipay Cüzdan ayrıcalıklarından hemen yararlanmaya başla.

Ekibimizle Birlikte Yolculuğa Çıkın: Bizi Takip Edin!

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek en yeni ürünlerimizi, eğlenceli içeriklerimizi ve ekibimizin enerjisini kaçırmayın!
Sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.