Yardım Merkezi

Bireysel ve kurumsal tüm ürün ve hizmetlerimizle ilgili sorularınızın cevabını buradan bulabilirsiniz.

Sipay Mobil’de kıymetli maden alım-satımı yapmak çok kolay! Sen de Sipay Mobil uygulamasını akıllı telefonuna indir, altın ve gümüş al-sat işlemlerine hemen başla. Sipay Mobil’den 7/24 kıymetli maden al-sat yapabilir, birikimlerini anlık olarak takip edebilirsin. Şimdi Sipay’li ol, yeni nesil yatırım anlayışı ile tanış, daha çok birikim yap!

Yatırım için piyasada birçok farklı maden bulunur. Bunlardan en bilinen ve en çok yatırım yapılanları ise altın ve gümüştür. Kimi zaman kısa vadede, kimi zaman uzun vadede kazandıran altın ve gümüş, düşük riskli bir yatırım aracı olarak görüldüğü için piyasada arzı ve talebi her zaman yüksek iki madendir. Sen de Sipay Mobil üzerinden altın ve gümüş alabilir, al-sat yapabilir, yatırımlarını kolayca yönetebilirsin!

Evet, Sipay Mobil’de 7/24 altın alım ve satımı yapmak mümkün! Sen de Sipay Mobil üzerinden güncel değerleri görerek 7/24 altın alım satımı yapabilir, yatırımlarını kolay ara yüzümüz üzerinden anlık olarak takip ederek akıllıca birikim yapmaya başlayabilirsin. Yeni nesil yatırım anlayışımız ve teknolojilerimizle tanışmanın tam zamanı!

Kıymetli maden alım ve satımda kullandığımız hizmet sağlayıcımız 6493 Sayılı Kanun kapsamında yetkili kuruluş Minted TR E-Ticaret A.Ş.dir. Uluslararası bir Fintech şirketidir. Hızlı ve güvenli bir hizmet sağlayıcısıdır. Sipay Mobil üzerinden kıymetli maden alım satım işlemlerin için takip ettiğin uygulama adımlarını sonlandırdığında Minted üzerinden hesap açmış olursun ancak işlemlerini Sipay kolaylıkları ile yapmaya devam edersin. Güncel kur bilgilerini anlık olarak takip edebilir, hızlıca yatırım yapabilir, al-sat işlemlerini yönetebilirsin.

Sipay Avantajları

Hızlı Geri Ödeme

Online satış yapabilmek ödeme alabilmekten geçer! Sipay olarak sizi yüksek hızla ödeme dünyasıyla tanıştırıyoruz.

PCI-DSS

PCI-DSS sertifikalı global standarttaki altyapımızla size ve müşterilerinize güvenli bir ödeme süreci sunuyoruz.

7/24 Güvenlik

Yapay zekâ ile geliştirilen sahtecilik filtreleriyle 7/24 ek güvenlik katmanı oluşturuyoruz.

Destek

Entegrasyon sonrası da teknik ekiplerimizle her zaman size güler yüzle destek veriyoruz.

Sipay Dünyasını Şimdi Keşfet!

Sen de hemen Sipay uygulamasını indir, Sipay’in avantajlı dünyasında yerini al!
Sipay Cüzdan ayrıcalıklarından hemen yararlanmaya başla.

Ekibimizle Birlikte Yolculuğa Çıkın: Bizi Takip Edin!

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek en yeni ürünlerimizi, eğlenceli içeriklerimizi ve ekibimizin enerjisini kaçırmayın!
Sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.