Cüzdan Oluşturma

SiPay’i kullanmak için yalnızca telefonunuza gönderilen tek kullanımlık şifreyi girmeniz yeterli. Size özel cüzdan hesabınızı oluşturmak için de yukarıdan KAYIT OL'a tıklayarak kolay alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.  

Bakiye Yükleme

Doğrulanmamış bir hesaba para yükleyemezsiniz. Sadece tarafınıza gönderilen 750 TL’yi harcayabilirsiniz. Doğrulanması yapılmış hesaplarda 50.000 TL'ye kadar yükleme yapabilirsiniz. Kredi kartınızla ve havale ile 7/24 para yükleyebilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

Alışveriş yaparken kredi kartı bilgilerinizi paylaşmak zorunda değilsiniz. Üye iş yerimizden “SiPay Cüzdan ile Ödeme” yöntemini seçerek tamamen cüzdan bakiyeniz ile ödeme yapabilirsiniz. Harcamalarınızı size özel panelinizden takip edebilirsiniz.

Para Transferi

Doğrulanmış hesabı olan tüm kullanıcılarımızdan ödeme alabilir, hesabınızı doğruladıktan sonra SiPay'li olsun ya da olmasın herkese para transferi yapabilirsiniz. Kayıtlı olmayan alıcı 72 saat içerisinde hesap oluşturmaz ise paranız hesabınıza geri döner.

Döviz Değişimi

SiPay Cüzdan hesabınızdaki TRY, USD veya EUR olan paranızı kendi aralarında değiştirebilir, hatta tanımladığınız banka hesabınıza masraf ödemeden çekim yapabilirsiniz.