Taksitlendirme nedir?

Taksitlendirme nedir?

Sipay üye işyeri iseniz tek sözleşme ve entegrasyon ile en çok kullanılan bankalarının Sanal POS’larını sitenizde aktif olarak kullanabilir ve müşterilerinize bu bankalara ait kredi kartları ile taksitli olarak ödeme yapma imkanı tanıyabilirsiniz.

Sipay ile taksitlendirme nasıldır?

Sipay’den hizmet almanız durumunda tek sözleşme ve entegrasyon ile en çok kullanılan bankalarının Sanal POS’larını sitenizde aktif olarak kullanabilir ve müşterilerinize bu bankalara ait kredi kartları ile taksitli alışveriş ve puanla ödeme alma imkanı tanıyabilirsiniz.

Taksitli ödeme alabileceğiniz kartlar: Axess, World, Maximum, Cardfinans, Bonus, Paraf, Advantage ve Combo özellikli kredi kartları.

Taksitli işlemlerde uygulanacak komisyon oranı nedir?

Komisyon oranı için aylık işlem hacminiz/yıllık ciro hedefiniz ve web sitenizin iş modeli gibi parametreler değerlendirilerek değerlendirme sonrası en uygun komisyon oranları belirlenmekte ve size özel teklif sunulmaktadır. Bu doğrultuda taksitli işlemleriniz için teklifimizde belirtilen komisyon oranları geçerli olacaktır. Bu oranları müşterinize yansıtabileceğiniz gibi; kendiniz de üstlenebilir ve peşin fiyatına taksit yapabilirsiniz.

Sipay Sanal POS ile hangi kredi kartları ile taksitli ödeme alabilirim?

Axess, World, Maximum, Cardfinans, Bonus, Paraf ve Advantage, Combo özellikli kartlara taksit uygulamamız vardır.

Sipay ile peşin fiyatına taksit yapabilir miyim?

Evet peşin fiyatına taksit yapabilirsiniz, bu tamamen sizin tercihinizdir. Vade farkını müşterinize yansıtmadan her taksit için peşin fiyatına kampanya sunabilirsiniz. Bu durumda ilgili kart kuruluşlarının 2-12 taksit aralığında belirlemiş olduğu komisyon oranı sizden kesilmektedir.

Sipay üye işyeri iseniz, bu komisyon oranlarını Sipay ‘Üye İşyeri Paneli’nizden takip edebilir, kampanya yapmak istediğiniz kartları ve taksit sayılarını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Taksitli ödeme alabileceğiniz kartlar: Axess, World, Maximum, Cardfinans, Bonus, Paraf, Advantage ve Combo özellikli kredi kartları.