Ödemelerimi ne zaman alabilirim?

Ödemelerimi ne zaman alabilirim?

Gerçekleşen başarılı işlemlerinizin ödemesi sözleşmenizdeki ödeme periyoduna göre banka mesai saatleri içerisinde hesabınıza aktarılır. Ödeme yapılabilmesi için işlemlerde bloke, limit ve transfer bekletme olmaması gerekmektedir.

Resmi tatiller (dini ve resmi bayramlar) ve hafta sonlarında ödeme yapılmamaktadır. Ödemeleriniz resmi tatil sonrası ilk iş günü hesabınıza aktarılacaktır.

Ödememi ne şekilde alabilirim?

Başvurunuzun onaylanması ardından, Sipay üyelik aktivasyonunuz yapılacaktır. Ödemeleriniz, başvurunuz sırasında belirttiğiniz vergi levhasında kayıtlı olan şahıs/firma adına tanımlı banka hesabınıza aktarılacaktır. Başvuru türünüz bireysel ise ödemeleriniz, hesap kaydı açılan şahıs adına tanımlı banka hesabına aktarılacaktır.

Ödemeleri şahsi hesabıma ya da farklı bir kişinin adına alabilir miyim?

Sipay aracılığıyla yapılan tahsilatlarınız üye işyeri hesabınıza aktarılmaktadır. Ödemeleriniz, başvurunuz sırasında belirttiğiniz vergi levhasında kayıtlı olan şahıs/firma ve bireysel başvurularda hesap kaydı açılan şahıs adına tanımlı banka hesabına aktarılacaktır.

Ödemelerimi nasıl kontrol edebilirim?

Web siteniz üzerinden gerçekleşen ödemelerinizi, Sipay Üye İşyeri Paneli’ne tarafınıza tanımlı kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak panelinizin ödemeler sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Ayrıca ödeme çıktığında e-posta ve SMS ile de tarafınıza bilgi verilmektedir.

Dövizli ödeme alabilir miyim?

Evet, başvurusu ilk değerlendirmeleri geçen ve üst yönetim onayı alan hesaplar anlaşma sağlandığı takdirde döviz ile ödeme alabilir.

Yurt içi kartlarından dövizli ödeme alabilir miyim?

Türk Parası Kıymetini Koruma Kanunu sebebi ile yurt içi kartlardan döviz ile ödeme alınamamaktadır.

Yurt dışından hangi kartlar için ödeme alabilirim?

Mastercard ve Visa özellikli tüm kartlar ile yurt dışından ödeme alabilirsiniz.

Web siteniz için 3D ile güvenli ödeme süreci olmadan işlem izni verilemez. Tarafıma yapılacak ödeme tutarını önceden bilecek miyim?

Tarafıma yapılacak ödeme tutarını önceden bilecek miyim?

Satış gerçekleştikçe bakiyeniz sisteme otomatik olarak yansımaktadır. Sipay ‘Üye İşyeri Paneli’ ‘Bakiye’ kısmından tarafınıza yapılacak ödeme tutarını görebileceksiniz.