Sipay cüzdan hesabını nasıl açabilirim?

Sipay cüzdan hesabını nasıl açabilirim?

Sipay cüzdan hesabı açabilmek için ilk olarak www.sipay.com.tr adresine giriş yapın. Daha sonra karşınıza çıkan “Kayıt Ol” butonuna tıklayın. Telefon numaranızı girdikten sonra telefonunuza gönderilen tek kullanımlık şifreyi girip cüzdanınızı anında açabilirsiniz. Sipay Dijital Cüzdan sahibi olmak için 13 yaşından büyük olmanız yeterli!

Sipay cüzdan ile neler yapabilirim?

Dijital cüzdan sahibi olarak kimlik doğrulamanızı yaptıktan sonra, limitler dahilinde hesabınıza para yatırabilir, gönderebilir ve hesabınızdaki parayı banka hesabınıza transfer edebilirsiniz. Para göndermek istediğiniz kişilerin Sipay cüzdanına sahip olmasına da gerek yok. Telefon numarasını bilmeniz yeterli. Sipay üyesi tüm iş yerlerinden alışveriş yapabilirsiniz. Sipay’in kullanıcı dostu arayüzünden paranızı yönetip harcamalarınızı takip edebilirsiniz.

Sipay cüzdana para yükleme limitim nedir?

Sipay cüzdan para yükleme limiti, Standart Hesap sahipleri için 750 TL, Doğrulanmış Hesap sahipleri için 50.000 TL, Sözleşmeli Hesap sahipleri için 250.000 TL’dir.

Standart hesap sahibi iseniz, doğrulanmış hesabı olan tüm kullanıcılarımızdan ödeme alabilir, hesabınızı doğruladıktan sonra Sipay’li olsun ya da olmasın herkese para transferi yapabilirsiniz.

Sipay cüzdana 7/24 para yükleyebilir miyim?

Sipay cüzdanınıza 7/24 zahmetsizce para yükleyebilirsiniz..

Sipay cüzdana havale yoluyla nasıl para eklerim?

Sipay cüzdana havale yoluyla para eklemek için, hesabınıza giriş yapın ve Para Yatır sayfasında eklemek istediğiniz tutarı girin. Ödeme yöntemi olarak Havale / EFT seçeneğine tıklayın. Açılan menüden para göndermek istediğiniz Sipay hesabını seçin ve Gönder’e basın.

Tek yapmanız gereken sizinle paylaşılan IBAN numarasına belirttiğiniz tutarı yatırmak ve açıklamalar kısmına müşteri numaranızı eksiksiz şekilde girmek.

Havale yaptığımda para Sipay cüzdana geçmezse ne yapmalıyım?

Havale yaparken tarafınıza sağlanan IBAN numarasını doğru ve eksiksiz yazdığınızdan, açıklama bölümüne müşteri numarasını girdiğinizden emin olun.

Hepsinden eminseniz size yardımcı olabilmemiz için bizi 0212 706 11 12’den arayarak talebinizi iletebilirsiniz.

Sipay cüzdanı olmayan birine para gönderebilir miyim?

Sipay hesabı olmayan bir kullanıcıya, sadece cep telefonu numarasını girerek para gönderebilirsiniz. Kullanıcının, bu parayı kullanabilmesi için, 3 gün içinde Sipay hesabı açması gerekmektedir.

Sipay cüzdanı olmayan birine para gönderdiğimde, hesap açmazsa ne olur?

Sipay hesabı olmayan kullanıcı, sizin para gönderiminizden sonra 72 saat içinde bir Sipay cüzdanı açmazsa, gönderdiğiniz para size iade edilir.

Sipay cüzdandan nasıl para çekebilirim?

Sipay cüzdanınızdaki paranızı çekebilmek için öncelikle Sipay cüzdan hesabınızın doğrulanmış olması gerekmektedir. Doğrulanmış hesabınıza tanımladığınız, kendi adınıza kayıtlı olan banka hesabınıza paranızı gönderebilirsiniz.

Sipay cüzdanıma bağlı GSM numaramı değiştirebilir miyim?

Kayıtlı numaranızı değiştirmek için tek yapmanız gereken Müşteri İlişkileri Ekibimiz ile irtibat kurmanız.

destek@sipay.com.tr ya da 0212 706 11 12’den bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipay cüzdana birden fazla banka hesabı tanımlayabilir miyim?

Sipay cüzdanınıza kendi adınıza kayıtlı olmak üzere birden fazla banka hesabı tanımlayabilirsiniz.